Survivor 2021’in iddialı yarışmacısı adaya veda etti

Survivor 2021’in iddialı yarışmacısı adaya veda etti
  • 0
  • 37
  • 15 Şubat 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. İlayda, Öykü Çelik, Dora ve Sancakay’ın potadan olduğu yarışta favori gösterilen yarışmacı adaya veda etti. Elenen isim “Karakterimden ödün vermeden yarıştım. İnşallah arkadaşlar da karakterlerinden ödün vermez” diyerek yarışmacılara gönderme yaptı.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2021, dün akşam 9. yeni bölümüyle ekrana geldi. Survivor 2021’in yeni bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. Oyunda skor 9-9’a gelince bayrak yarışı yapıldı. Zorlu mücadelenin sonunda kazanan ise ünlüler oldu. Ödülün tadını çıkaran yarışmacılar, sosisli sandviçin sahibi oldu.

İSMAİL BALABAN VE POYRAZ BİRİNCİ OLDU

Survivor’ın ikinci haftasında iki takım da birer kez dokunulmazlığı kaybedince ada konseyinde SMS halk oylaması yapıldı. Acun Ilıcalı da konseyde oylama sonuçlarını açıkladı. Ünlülerde SMS oylamasında en fazla oyu alan yarışmacı İsmail Balaban olurken, gönüllülerde SMS birincisi ise Poyraz oldu.

 

Survivor 2021'in iddialı yarışmacısı adaya veda eden isim oldu

SANCAKAY YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Survivor 2021’de elemeye kalan İlayda, Öykü Çelik, Dora ve Sancakay arasında en az oyu alan isim yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı SMS oylaması sonuçlarına göre Survivor’dan elenen yarışmacının Sancakay olduğunu açıkladı.

Survivor 2021'in iddialı yarışmacısı adaya veda eden isim oldu

“İNŞALLAH KALANLAR DA KARAKTERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN YARIŞIR”

Elendiğini öğrenince büyük bir şok yaşayan Sancakay, veda konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Herkes kalbinin ekmeğini yer. Buraya geldiğimde takımı birleştirmek için harekete ettiğimde ve karşı takımla konuştuğum için sürekli eleştirildim. Beni yazma nedenlerini duyduğumda ise kendimle gurur duydum. Karakterimden ödün vermeden yarıştım. İnşallah bundan sonra devam edecek olan arkadaşlar da benim gibi karakterlerinden ödün vermeden yarışırlar. İnşallah bu öğüdüme göre yarışırlar ve buradan elendikten sonra da rahatça aynaya bakabilirler. ”

Survivor 2021'in iddialı yarışmacısı adaya veda eden isim oldu

ACUN ILICALI: DAHA ÇOK KALMANI İSTERDİM

Sancakay’ın elenmesine şaşıran Acun Ilıcalı ise “Daha çok kalmanı isterdim. Erken vedalar beni hep çok üzüyor. Ama ben de biraz şaşırdım bu akşam” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir