Seren Serengil’in son hali ortaya çıktı!

Seren Serengil’in son hali ortaya çıktı!
  • 0
  • 25
  • 1 Şubat 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Zayıflama ameliyatı olduktan sonra hızla kilo veren ve sağlığı tehlikeye giren ünlü sunucu Seren Serengil’in son hali merak ediliyor. Geçen haftalarda “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” diyerek hayranlarını korkutan Seren Serengil, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. 46 kiloya kadar düşen, ani kilo kaybı nedeniyle haftanın üç günü hastanede yatarak serum alan 49 yaşındaki Serengil’in son hali paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Söylemezsem Olmaz’ın ünlü sunucusu Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda Dumping Sendromu hastalığına yakalandığını açıklamış, “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” diyerek sevenlerini korkutmuştu.

Zayıflamak için bıçak altına yatan ve ameliyat sonrası 70 kilodan 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, “Kilo vermemi durduramıyoruz” demişti.

Aşırı zayıflığıyla hayranlarını endişelendiren Seren Serengil’in kayak yaptığını görenler ise sanatçıyı eleştirmişti. Serengil de, “Spor ve temiz hava iyidir, doktorlar vitamin depoluyor, haftada 3 kez serum alıyorum.” demişti.

Yaşanan gelişmelerin ardından Seren Serengil’in sağlık durumu merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta güzel haber gelen Serengil, 2.5 kilo aldığını dile getirmişti.

Son halini Instagram hesabından paylaşan sunucu hayranlarını sevindirdi. Biraz daha toplardığı görülen Seren, objektiflere böyle yansıdı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir