Burak Deniz’den samimi itiraf: Didem’le gizlimiz saklımız yok

Burak Deniz’den samimi itiraf: Didem’le gizlimiz saklımız yok
  • 0
  • 11
  • 3 Şubat 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Maraşlı dizisi ile ekranlarda rüzgar estiren oyuncu Burak Deniz, manken sevgilisi Didem Soydan’la ilişkisi hakkında konuştu. Pandemi nedeniyle dışarı çok çıkmadıklarını, bu yüzden görüntülenmediklerini söyleyen Deniz, “Gizleyecek, saklayacak bir durumumuz yok” dedi.

Maraşlı dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Burak Deniz, performansı ile kısa sürede izleyenlerin beğenisini kazandı. Dizi nedeniyle yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan oyuncu, önceki gün Kuruçeşme’deki bir büfeden sandviç alırken kameralara yansıdı.

“İYİ BİR EKİBİMİZ VAR”

Ayaküstü kısa açıklamalarda bulunan Deniz, rol arkadaşı Alina Boz ile iyi bir uyum yakaladıklarını dile getirerek, “Diziyi izleyenler sevdi. Çok iyi geri dönüşler aldık. İyi bir ekibimiz var. Yorumlarda güzel olunca, her şey güzel oluyor” diye konuştu.

“DİDEM’LE GİZLİMİZ SAKLIMIZ YOK”

Manken sevgilisi Didem Soydan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Beni, Burak ile hiç göremediniz ki” açıklaması hakkında da konuşan yakışıklı oyuncu, “Yani çekemediniz gibi demek istemiş. Yoksa bizim gizlimiz saklımız yok. Görüyorsunuz sandviç aldım, sete gidiyorum. Pandemi var, dışarı çıkamıyoruz, yapacaklarımız kısıtlı. Yoksa gizleyecek, saklayacak bir durumumuz yok.” sözlerinde bulundu.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir